SARP Katowice
 Kadencja od 1.07.1934 do 7.12.1934
 
Prezes - arch. Tadeusz Michejda
Wiceprezes - arch. Witold Kłębkowski
Sekretarz - arch. Romuald Pieńkowski
Członek Zarządu - arch. Tadeusz Łobos
 
Kadencja od 7.12.1934 do 4.02.1936
 
Prezes - arch. Stanisław Mielnicki
Wiceprezes - arch. Tadeusz Michejda
Sekretarz - arch. Romuald Pieńkowski
Skarbnik - arch. Tadeusz Łobos
 
Kadencja od 4.02.1936 do 10.1936
 
Prezes - arch. Leon Dietz d’Arma
Wiceprezes - arch. Bogdan Laszczka
Sekretarz - arch. Wacław Węgrzyn
Skarbnik - arch. Stefan Tworkowski
Członek Zarządu - arch. Zbigniew Rzepecki
 
Kadencja od 10.1936 do 10.1937
 
Prezes - arch. Leon Dietz d’Arma
Wiceprezes - arch. Zbigniew Rzepecki
Sekretarz - arch. Wacław Węgrzyn
Skarbnik - arch. Wojciech Migocki
Członek Zarządu - arch. Odo Józef Litawski
Członek Zarządu - arch. Stanisław Gruszka
 
Kadencja od 2.12.1937 do 22.12.1938
 
Prezes - arch. Zbigniew Rzepecki
Wiceprezes - arch. Stanisław Piotrowski
Sekretarz - arch. Odo Józef Litawski
Skarbnik - arch. Eugeniusz Tatarczyk
Członek Zarządu - arch. Stanisław Gruszka
 
Kadencja od 22.12.1938
 
Prezes - arch. Leon Dietz d’Arma
Wiceprezes - arch. Bogdan Laszczka
Sekretarz - arch. Stanisław Nowicki
Skarbnik - arch. Jan Graefe
Członek Zarządu - arch. Jan Gołąb
Członek Zarządu - arch. Kazimierz Sołtykowski
 
Kadencja od 1945 do 1947
 
Prezes - arch. Leon Dietz d’Arma
Brak danych dotyczących składu osobowego Zarządu Oddziału
 
 
 
Kadencja od 1947 do 1949
 
Prezes - arch. Zbigniew Rzepecki
Wiceprezes - arch. Romuald Pieńkowski
Sekretarz - arch. Eugeniusz Tatarczyk
Skarbnik - arch. Stanisław Gruszka
Członek Zarządu - arch. Andrzej Frydecki
Członek Zarządu - arch. Kazimierz Sołtykowski
 
Kadencja od 1949 do 1950
 
Prezes - arch. Zbigniew Rzepecki
Brak danych dotyczących składu osobowego Zarządu Oddziału
 
Kadencja 1950
 
Prezes - arch. Leon Dietz d’Arma
Brak danych dotyczących składu osobowego Zarządu Oddziału
 
Kadencja od 1950 do 1951
 
Prezes - arch. Mieczysław Molicki
Sekretarz - arch. Józef Globisz
Skarbnik - arch. Bolesław Fidali
Członek Zarządu - arch. Henryk Buszko
 
Kadencja od 6.12.1951 do 1.01.1953
 
Prezes - arch. Romuald Pieńkowski
Wiceprezes - arch. Jerzy Gottfried
Sekretarz - arch. Marian Śramkiewicz
Skarbnik - arch. Tadeusz Haffner
Członek Zarządu - arch. Bolesław Fidali
 
Kadencja od1.01.1953 do 21.04.1955
 
Prezes - arch. Jerzy Gottfried
Wiceprezes - arch. Tadeusz Łobos
Sekretarz - arch. Tadeusz Sadowski
Skarbnik - Tadeusz Haffer
Przewodniczący
Oddziałowej Komisji
Twórczości Architektonicznej - arch. Henryk Buszko
Członek Zarządu - arch. Marian Śramkiewicz
 
Kadencja od 21.04.1955 do 14.02.1957
 
Prezes - arch. Jerzy Gotffried
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Henryk Buszko
Wiceprezes
ds. zewnętrznych - arch. Zbigniew Rzepecki
Sekretarz - arch. Bolesław Fidali
Skarbnik - arch. Tadeusz Szewczyk
 
Członek Zarządu
ds. prasowych - arch. Michał Rościszewski
Członek Zarządu
ds. opieki nad powiatami - arch. Tadeusz Cholewa
Członek Zarządu
ds. konkursów - arch. Tadeusz Baum
Członek Zarządu ds. krytyki - arch. Aleksander Franta
Członek Zarządu
ds. organizacji projektowania - arch. Kazimierz Madurowicz
Członek Zarządu
ds. szkolenia - arch. Jerzy Symonowicz
 
Kadencja od 14.02.1957 do 26.02.1959
 
Prezes - arch. Henryk Buszko
I Wiceprezes - arch. Zbigniew Rzepecki
II Wiceprezes - arch. Zygmunt Winnicki
Sekretarz - arch. Andrzej Wiczyński
Skarbnik - arch. Tadeusz Szewczyk
Członkowie Zarządu - arch. Bolesław Fidali
- arch. Ludwika Horwath-Gumułowa
- arch. Karol Gierlotka
- arch. Jerzy Symonowicz
 
Kadencja od 26.02.1959 do 27.02.1961
 
Prezes - arch. Tadeusz Łobos
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Kazimierz Sołtykowski
Wiceprezes
ds. wewnętrznych - arch. Kazimierz Madurowicz
Wiceprezes
ds. zewnętrznych - arch. Jan Friedel
Sekretarz p.o. - arch. Leszek Studnicki
Skarbnik - arch. Marian Skałkowski
Członek Zarządu - arch. Bolesław Fidali
Członek Zarządu p.o. - arch. Irena Hojnowska
Członek Zarządu - arch. Jerzy Markiewicz
Członek Zarządu p.o. - arch. Alojzy Wróblewski
 
Kadencja od 27.02.1961 do 8.03.1963
 
Prezes - arch. Aleksander Franta
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Zbigniew Rzepecki
Wiceprezes
ds. wewnętrznych - arch. Leszek Studnicki
Wiceprezes
ds. zewnętrznych - arch. Czesław Kotela
Sekretarz - arch. Maciej Górski
Skarbnicy - arch. Wiesław Krzeszewski (do 04.1961)
- arch. Mieczysław Rek (od 05.1961)
Członek Zarządu p.o. - arch. Marek Dziekoński
Członkowie Zarządu - arch. Jan Friedel
- arch. Mieczysław Król
- arch. Kazimierz Madurowicz
- arch. Andrzej Wiczyński
- arch. Alojzy Wróblewski (od 10.1961)
 
Kadencja od 8.03.1963 do 4.03.1965
 
Prezes - arch. Leszek Studnicki
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Andrzej Czyżewski
Wiceprezes
ds. wewnętrznych - arch. Kazimierz Madurowicz
Wiceprezes
ds. zewnętrznych - arch. Marian Zawiła
Sekretarz - arch. Kazimierz Sołtykowski
Skarbnik - arch. Mieczysław Rek
Członkowie Zarządu - arch. Marek Dziekoński
- arch. Maciej Górski (do 12.1964)
- arch. Ruta Jerga
- arch. Marian Kolanko (do 08.1964)
- arch. Jacek Preis
- arch. Mieczysław Sagan (od 03.1963)
 
Kadencja od 4.03.1965 do 1.02.1967
 
Prezes - arch. Jerzy Gotffried
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Andrzej Czyżewski
Wiceprezes
ds. wewnętrznych - arch. Wiesław Krzeszewski
Wiceprezes
ds. zewnętrznych - arch. Zygmunt Winnicki
Sekretarz - arch. Jurand Jarecki
Skarbnik - arch. Irena Hojnowska
Członkowie Zarządu - arch. Wojciech Armata
- arch. Kazimierz Madurowicz
- arch. Jacek Preis
- arch. Eugenia Raczek
- arch. Tadeusz Szewczyk
- arch. Stefan Zemła
 
Kadencja od 1.02.1967 do 30.09.1969
 
Prezes - arch. Andrzej Czyżewski
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Jacek Preis
Wiceprezes
ds. wewnętrznych - arch. Marek Dziekoński
Wiceprezes
ds. zewnętrznych - arch. Aleksander Peszko
Sekretarz - arch. Jurand Jarecki
Skarbnik - arch. Irena Hojnowska
Członkowie Zarządu - arch. Wojciech Armata
- arch. Ryszard Ćwikliński
- arch. Alfred Golnik
- arch. Ludwika Horwath-Gumułowa
- arch. Jacek Mroczkowski
- arch. Rudolf Witwicki
- arch. Marian Zawiła
 
Kadencja od 30.09.1969 do 6.10.1971
 
Prezes - arch. Andrzej Czyżewski
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Jacek Preis
Wiceprezes
ds. wewnętrznych - arch. Jurand Jarecki
Wiceprezes
ds. zewnętrznych - arch. Jan Friedel
Sekretarz - arch. Ludwika Horwath-Gumułowa
Skarbnik - arch. Irena Hojnowska
Członkowie Zarządu - arch. Marek Dziekoński
- arch. Alfred Golnik
- arch. Jacek Heyda
- arch. Mieczysław Król
- arch. Marek Tomaszewski
 
Kadencja od 6.10.1971 do 14.02.1974
 
Prezes - arch. Stanisław Tomaszek
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Wojciech Armata (urlopowany od 10.01.1974)
Wiceprezes
ds. wewnętrznych - arch. Marian Skałkowski
Wiceprezes
ds. zewnętrznych - arch. Jurand Jarecki
Sekretarz - arch. August Boroń
Skarbnik - arch. Jacek Lewandowski
Członkowie Zarządu - arch. Aleksander Horodecki
- arch. Henryk Nawratek (urlopowany od 7.12.1972 do końca kadencji)
- arch. Dieter Paleta
- arch. Rudolf Witwicki
- arch. Jacek Włodarczyk (urlopowany od 10.04.1972 do końca kadencji)
- arch. Roman Skotnicki (od 7.12.1972)
Zastępcy członków Zarządu - arch. Roman Skotnicki (od 7.12.1972)
- arch. Mieczysław Sagan
- arch. Halina Zacharska-Wojcieszak (urlopowana od 7.12.1972 do końca kadencji)
- arch. Marian Zawiła (do 29.03.1973)
 
Kadencja od 14.02.1974 do 26.05.1977
 
Prezes - arch. Jurand Jarecki
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Dieter Paleta
Wiceprezes
ds. wewnętrznych - arch. August Boroń
Wiceprezes
ds. zewnętrznych - arch. Michał Łukowski
Sekretarz - arch. Lesław Hawling
Skarbnik - arch. Henryka Rezler
Członkowie Zarządu
dział zewnętrzny - arch. Roman Skotnicki
- arch. Andrzej Trybuś
dział wewnętrzny - arch. Michał Kuczmiński
- arch. Andrzej Urban
dział twórczości - arch. Aleksander Horodecki
Zastępcy członków Zarządu - arch. Michał Dołhun
- arch. Ryszard Jurkowski
- arch. Roman Kucharczyk
- arch. Andrzej Niezabitowski (urlopowany od 23.02.1975)
- arch. Andrzej Grzybowski (od 23.02.1975)
 
Kadencja od 26.05.1977 do 25.11.1980
 
Prezes - arch. Ryszard Ćwikliński
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Ryszard Jurkowski
Wiceprezes
ds. zewnętrznych - arch. Andrzej Trybuś (urlopowany od 01.10.1979)
Wiceprezes
ds. wewnętrznych - arch. Michał Kuczmiński
Sekretarz - arch. Lesław Hawling
Skarbnik - arch. Henryka Rezler
Członkowie Zarządu - arch. Andrzej Klimczyk (od 01.10.1979 p.o. wiceprezesa ds. zewnętrznych)
- arch. Michał Dołhun
- arch. Janusz Grzegorzak
- arch. Janusz Włodarczyk
Zastępcy członków Zarządu - arch. Grażyna Ostas (urlopowana od 07.1978)
- arch. Michał Łukowski
- arch. Roman Kucharczyk (urlopowany od 02.1979)
- arch. Wojciech Podleski
- arch. Andrzej Grzybowski
Decyzją Zarządu Oddziału
do współpracy zostali powołani - arch. Krystian Stangel (od 09.1977)
- arch. Marek Kluszczyński (od 04.1978)
- arch. Rajmund Kurek (od 10.1979)
- arch. Stanisław Boczar (od 01.1980)
 
Kadencja od 25.11.1980 do 28.05.1984
 
Prezes - arch. Ryszard Jurkowski
Wiceprezes
ds. twórczości - arch. Janusz Włodarczyk
Wiceprezes
ds. organizacji wewnętrznej - arch. Michał Łukowski
Wiceprezes
ds. zagranicznych - arch. Andrzej Klimczyk (do 12.1983)
- p.o. arch. Roman Szatanik
Sekretarz - arch. Tadeusz Czerwiński
Skarbnik - arch. Jolanta Bolechowska
- arch. Rajmund Kurek (do 10.1981)
Członkowie Zarządu - arch. Jerzy Domański
- arch. Jan Kozub
- arch. Marek Kuszewski
- arch. Jan Skrzypek
- arch. Henryk Zubel
Zastępcy członków Zarządu - arch. Lesław Hawling
- arch. Zbigniew Kamiński
- arch. Jan Pallado
- arch. Roman Szatanik
W skład Zarządu Oddziału weszli ponadto wszyscy przewodniczący kół oraz przewodniczący Klubu Seniora
 
Kadencja od 28.05.1984 do 08.01.1988
 
Prezes - arch. Ryszard Jurkowski
Wiceprezes pionu
twórczości architektonicznej - arch. Zbigniew Kamiński
Wiceprezes pionu
działalności wewnętrznej - arch. Jan Pallado
Wiceprezes pionu
działalności zagranicznej
i zewnętrznej - arch. Jolanta Bolechowska
Wiceprezes
pionu problemowego - arch. Maria Czyżewski
Sekretarz - arch. Teobald Jałyński
Skarbnik - arch. Roman Szatanik
Członkowie Zarządu - arch. Stanisław Boczar
- arch. Tadeusz Czerwiński
- arch. Janusz Kapitoński
- arch. Michał Kuczmiński
Zastępcy członków Zarządu - arch. Bartłomiej Brzózka
- arch. Jacek Leśko
- arch. Adam Mataniak
- arch. Maria Nowosad
- arch. Mirosław Polak
- arch. Jan Woch
 
Kadencja od 8.01.1988 do 18.01.1991
 
Prezes - arch. Jacek Heyda
Wiceprezes pionu
twórczości architektonicznej - arch. Janusz Kapitoński
Wiceprezes pionu
działalności wewnętrznej - arch. Jan Pallado
Wiceprezes pionu
działalności zagranicznej
i zewnętrznej - arch. Aleksander Skupin
Sekretarz - arch. Piotr Franta
Skarbnik - arch. Tomasz Taczewski
Członkowie Zarządu - arch. Grzegorz Soja
- arch. Andrzej Grzybowski
- arch. Jacek Leśko
- arch. Andrzej Urban
- arch. Barbara Jękot
Zastępcy członków Zarządu - arch. Adam Wanatowicz
- arch. Michał Buszek
- arch. Marek Tomaszewski
- arch. Michał Łukowski
- arch. Grzegorz Buła
 
Kadencja od 18.01.1991 do 08.03.1994
 
Prezes - arch. Andrzej Gałkowski
Wiceprezes pionu
twórczości architektonicznej - arch. Piotr Średniawa
Wiceprezes pionu
działalności wewnętrznej - arch. Adam Wanatowicz
Wiceprezes pionu
działalności zewnętrznej - arch. Stanisław Podkański
Sekretarz - arch. Michał Buszek
Skarbnik - arch. Ireneusz Hendel
Członkowie Zarządu - arch. Bartłomiej Brzózka
- arch. Piotr Fischer
- arch. Andrzej Grzybowski
- arch. Jan Muszyński
- arch. Grzegorz Ratajski
- arch. Andrzej Urban
Zastępcy członków Zarządu - arch. Zbigniew Kamiński
- arch. Wojciech Podleski
- arch. Maciej Kaczkowski
- arch. Wojciech Michalski
 
Kadencja od 08.03.1994 do 18.03.1997
 
Prezes - arch. Andrzej Gałkowski
Wiceprezes ds. wewnętrznych - arch. Małgorzata Przybyła
Wiceprezes ds. zewnętrznych - arch. Tomasz Taczewski
Wiceprezes ds. twórczości - arch. Tadeusz Orzechowski
Sekretarz - arch. Jacek Preis
Skarbnik - arch. Teobald Jałyński
Członkowie Zarządu - arch. Bartłomiej Brzózka
- arch. Piotr Fischer
- arch. Janusz Kapitoński (urlopowany od 18.03.1997)
- arch. Michał Kuczmiński
- arch. Jacek Leśko
- arch. Adam Skrzypczyk
Zastępcy członków Zarządu - arch. Bogdan Chaber
- arch. Wojciech Michalski
- arch. Piotr Średniawa
- arch. Tomasz Studniarek
- arch. Henryk Zubel
 
Kadencja od 18.03.1997 do 04.04.2000
 
Prezes - arch. Tomasz Taczewski
Wiceprezes ds. wewnętrznych - arch. Adam Skrzypczyk
Wiceprezes ds. zewnętrznych - arch. Michał Buszek (urlopowany do momentu zakończenia pełnienia funkcji
w Głównej Komisji Rewizyjnej)
Wiceprezes ds. twórczości - arch. Henryk Zubel
Sekretarz - arch. Krzysztof Kałużny
Skarbnik - arch. Marek Gierlotka
Członkowie Zarządu - arch. Bartłomiej Brzózka
- arch. Piotr Fischer
- arch. Andrzej Grzybowski
- arch. Jacek Kuś
- arch. Zbigniew Sąsiadek
Zastępcy członków Zarządu - arch. Danuta Fredowicz
- arch. Beata Goczoł
- arch. Teobald Jałyński
- arch. Stanisław Podkański
 
Kadencja od 04.04.2000 do 25.09.2003
 
Prezes - arch. Tomasz Taczewski
Wiceprezes ds. wewnętrznych - arch. Adam Skrzypczyk
Wiceprezes ds. zewnętrznych - arch. Michał Buszek
Wiceprezes ds. twórczości - arch. Piotr Średniawa
Sekretarz - arch. Oskar Grąbczewski
Skarbnik - arch. Marek Gierlotka
Członkowie Zarządu - arch. Bartłomiej Brzózka
- arch. Danuta Fredowicz
- arch. Piotr Fischer
- arch. Jacek Kuś
- arch. Arkadiusz Płomecki
- arch. Stanisław Podkański
- arch. Krystyna Stangel
Zastępcy członków Zarządu - arch. Beata Goczoł
- arch. Andrzej Grzybowski
- arch. Tomasz Konior
 
Kadencja od 25.09.2003 do 14.10.2006
 
Prezes - arch. Tomasz Studniarek
Wiceprezes ds. wewnętrznych - arch. Adam Skrzypczyk
Wiceprezes ds. zewnętrznych - arch. Oskar Grąbczewski
Wiceprezes ds. twórczości - arch. Tomasz Konior
Sekretarz - arch. Krzysztof Gorgoń
Skarbnik - arch. Piotr Buśko
Członkowie Zarządu - arch. Beata Goczoł
- arch. Zbigniew Gliwa
- arch. Wojciech Małecki
- arch. Arkadiusz Płomecki
- arch. Jerzy Stożek
- arch. Marek Wiktorczyk
Zastępcy członków Zarządu - arch. Piotr Fischer
- arch. Aleksandra Nurek
- arch. Grzegorz Buława
 
Kadencja od 14.10.2006 do 17.10.2009
 
Prezes - arch. Tomasz Studniarek
Wiceprezes ds. wewnętrznych - arch. Adam Skrzypczyk
Wiceprezes ds. zewnętrznych - arch. Oskar Grąbczewski (do 24.04.2008)
Wiceprezes ds. twórczości - arch. Tomasz Konior (do 24.04.2008)
Sekretarz - arch. Krzysztof Gorgoń
Skarbnik - arch. Piotr Buśko
Członkowie Zarządu - arch. Zbigniew Gliwa
- arch. Jan Kubec
- arch. Wojciech Małecki (od 24.04.2008 Wiceprezes)
- arch. Jerzy Stożek
- arch. Piotr Fischer
- arch. Marek Wiktorczyk (od 24.04.2008 Wiceprezes)
Zastępcy członków Zarządu - arch. Damian Kałdonek
- arch. Arkadiusz Płomecki
- arch. Tomasz Tumas
 
Kadencja od 17.10.2009 do 10.11.2012
 
Prezes - arch. Krzysztof Gorgoń
Wiceprezes - arch. Wojciech Małecki
Wiceprezes - arch. Marek Wiktorczyk
Sekretarz - arch. Piotr Buśko
Skarbnik - arch. Adam Skrzypczyk
Członkowie Zarządu - arch. Wojciech Czapnik
- arch. Zbigniew Gliwa
- arch. Beata Goczoł
- arch. Robert Konieczny
- arch. Bartłomiej Nawrocki
- arch. Arkadiusz Płomecki
- arch. Jerzy Stożek
 
Kadencja od 10.11.2012 do 07.11.2015
 
Prezes - arch. Piotr Buśko
Wiceprezes - arch. Agnieszka Kaczmarska
Wiceprezes - arch. Bartłomiej Nawrocki
Sekretarz - arch. Mikołaj Machulik
Skarbnik - arch. Jerzy Hnat
Członkowie Zarządu - arch. Wojciech Czapnik
- arch. Piotr Klasek
- arch. Jacek Krych
- arch. Wojciech Małecki
- arch. Henryk Piątek
- arch. Arkadiusz Płomecki
- arch. Bogna Polańska
- arch. Adam Skrzypczyk
- arch. Anna Struska